wyszukiwanie zaawansowane
» Zwrot towaru

Zwrot towaruZgodnie z obowiązującymi przepisami prawa każdy konsument ma prawo dokonania zwrotu zakupionego na odległość towaru w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia. Po 14 dniach prawo do zwrotu towaru wygasa. Aby zachować podany termin należy wysłać informację dotyczącą chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
W tym celu należy wypełnić druk zwrotu i jego oryginał wysłać mailem lub listem poleconym priorytetowym na adres:


MAXI firma handlowa
ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
biuro@maxi.bialystok.pl

 

Towar przeznaczony do zwrotu musi być bez uszkodzeń, w stanie niezmienionym. Wysłany musi być z kompletną zawartością, możliwie w oryginalnym opakowaniu. Otwarcie opakowania w celu sprawdzenia i obejrzenia towaru jest możliwe, produkt nie może on nosić wyraźnych znaków użytkowania. Towar należy zwrócić na wyżej wymieniony adres firmowy MAXI Firma Handlowa.
W sytuacji, kiedy konsument decyduje się na zwrot towaru zostanie wypłacona mu równowartość towaru oraz kosztów wysyłki (o ile dodatkowe koszty wysyłki nie będą wyższe niż najtańszy, zwykły sposób dostawy towary od Maxi Firma Handlowa). Zwrot środków następuje w okresie 14 dni od daty otrzymania informacji o chęci odstąpienia od umowy. W razie potrzeby zwrot może zostać wstrzymany na czas sprawdzania stanu zwróconego towaru.
Konsument zobowiązany jest przesłać towar w terminie do 14 dni od daty poinformowania o chęci odstąpienia od umowy. Konsument ponosi też bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
 
Cała procedura zwrotu wygląda następująco:

  • kontakt klienta z MAXI Firma Handlowa w celu ustalenia ostatecznego adresu zwrotu (dane kontaktowe biura: Maxi Firma Handlowa, ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok)
  • wysyłka zwracanego towaru na koszt konsumenta wraz z kopią oświadczenia o odstąpieniu od umowy
  • przesyłka powinna zawierać kopię listu przewozowego, kopię faktury lub oryginalny paragon
  • MAXI Firma Handlowa sprawdza towar oraz poprawność oświadczenia i prawdziwość dołączonych dokumentów, następuje zwrot środków

 
Zwrot nie dotyczy towarów wyprodukowanych na indywidualne zamówienie klienta!
Po zakończeniu procedury zwrotu zostaje wystawiona faktura korygująca.
 
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
codziennie 8.00 - 17.00
w soboty 8.00 - 13.00
 
739-649-087
609-182-620
biuro@maxi.bialystok.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl