wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

RegulaminSklep internetowy dostępny pod adresem www.oswietlenielampy.com prowadzony jest przez firmę MAXI Oświetlenie Sp. z o.o. Sp. k.  KRS: 0000693913, nr NIP: 5423282528, Regon: 368209321. Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku, przy ul.Handlowej 7. Tel. 603-587-651, 858-782-399.

1. Sklep internetowy www.oswietlenielampy.com prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez formularz kontaktowy na stronie www.oswietlenielampy.com. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę internetową www.oswietlenielampy.com. Telefon 858-782-399 lub 609-182-620.

2. Kupującym w sklepie internetowym może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie przewidzianej prawem.

3. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym przez Kupującego jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie realizacji zamówienia.

4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym i podanie numeru telefonu i adresu e-mail.

5. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.oswietlenielampy.com są cenami wyrażonymi w złotych polskich, są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i obowiązują jedynie przy zakupie przez sklep internetowy. Na każdy sprzedany towar sklep internetowy www.oswietlenielampy.com wystawia faktury VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego.

6. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.oswietlenielampy.com nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy - zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego. Kupujący składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

7. Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych zgodnych ze stanem faktycznym. Kupujący wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie danych sklepu internetowego Sprzedającego oraz ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacją umowy sprzedaży.

8. Sprzedający ma prawo odstąpienia od realizacji zamówienia z powodu braku dostępności towaru. W przypadku dokonania przedpłaty przez Kupującego zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy Kupującemu.

9. Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 21 dni roboczych. W przypadku gdy czas realizacji zamówienia przekroczy 21 dni Sklep poinformuje o tym Kupującego.

10. Sklep realizuje zamówienia tylko na terenie Polski.

11. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej Siódemka

12. Zapłata za towar może być dokonana w następujący sposób:
a) Za pobraniem – zapłata przy odebraniu towaru od kuriera firmy kurierskiej Siódemka.
b) Przelew/przedpłata - kwotę pokrywającą cenę zmówionego towaru, oraz koszt przesyłki należy wpłacić na konto bankowe firmy MAXI Oświetlenie Sp. z o.o. Sp. k. nr :30 1750 1080 0000 0000 0333 0869 RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A.
Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia, który wyświetlany jest po jego złożeniu.

13. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:
a) w przypadku płatności za pobraniem – 20 zł,

b) w przypadku płatności przelewem – 15 zł.

c) w przypadku zamówień powyżej 100 zł wysyłka GRATIS (0zł)

14. Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Zwrot towaru jest możliwy tylko w stanie niezmienionym. Nie jest przyjmowany zwrot towaru zakupionego do celów związanych z działalnością gospodarczą.
Towar wraz z oryginałem faktury należy odesłać na adres firmy MAXI Oświetlenie Sp. z o.o. Sp. k. sklep internetowy, ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok. Do przesyłki należy dołączyć informację o tym, że produkt jest odesłany w związku z odstąpieniem od umowy kupna-sprzedaży, należy również podać dokładne dane Kupującego i numer konta, na które mają zostać przesłane pieniądze lub pieniądze zostaną przesłane przekazem pocztowym. Sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymagania określone w tym punkcie, zostanie wystawiona korekta faktury. Oryginał i kopia faktury zostaną wysłane do Kupującego listem. Kupujący powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej. Po jej otrzymaniu, w ciągu 10 dni roboczych, sklep dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Kupującego.
Firma MAXI Oświetlenie Sp. z o.o. Sp. k. zwraca równowartość zamówionego towaru z kosztami wysyłki. Koszty wysyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.

15. Wszystkie przesyłki zawierające zamówione towary są ubezpieczone. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera w obecności kuriera prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki. W przypadku niekompletnej, bądź uszkodzonej przesyłki prosimy spisać protokół szkody.

16. Wszystkie informacje, dane, fotografie, opisy produktów i marek są chronione prawami autorskimi.

17. Znaki towarowe, handlowe, nazwy producentów i firm zostały wykorzystane na stronach Sklepu wyłącznie w charakterze informacyjnym i stanowią własność ich prawnych właścicieli.

 

Regulamin obowiązuje od dnia 01-01-2018

Biuro Obsługi Klienta:

tel. 858-782-399
tel. 609-182-620

 

email: sklep@maxlamp.pl


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl